Deshironi të ndjeni adrenalin dhe natyr te virgjer .
Atëher diqka e veqant është hapur per ju.
Ferizaj,Jezerc është hapur quadzone
Vendi ku mund të merrni me qera motor 4 rrotësh dhe të shijoni natyren me një qmim shumë të arsyeshëm.

Motorra automatik të leht për vozitje praktik për dy gjinit
Thuhet se quadzone do të jetë një senzacion i kësaj vere pasi që atë që ofron kjo kompani është shumë e rrallë.

Rezervimet kan filluar
Nxitoni për terminin tuaj

Merre shoqerin e ejani për të ndjer adrenalin

044668518 & 044228400