Ai është ndër rep-artistët shqiptarë që me këngët e tij ka arritur të depërtojë edhe në vendet evropiane.

Fjala është për Mozzik, i cili gjithmonë dëshmon se ka talent, duke grumbulluar kështu me mijëra fansa.

Derisa në rrjete sociale ai shpërndan të rejat lidhur  për karrierën profesionale, së fundmi po ndan edhe mesazhe.

Foto: Instastory

Në një postim të fundit në Instagram, Mozzik ka thënë se është e pavlefshme që njerëzit të kenë urrejtje mes vete.

“Sa e pavlefshme dhe e ligë është të mbajmë inate, urrejtje me njerëz”, ka shkruar ai në mbishkrim.

Imazhi që kishte publikuar shihet se është realizuar nga aeroplani, pasi shihen retë në përgjithësi.

“N’Tiranë” në anën tjetër është hiti tij i fundit, që deri më tani ka arritur 5.8 milionë klikime në kanalin YouTube. /Gazetari/