Aktorja e njohur, Adriana Matoshi, është mjaft e suksesshme në profesionin që ushtron.

Në rrjete sociale ajo është tejet aktive, duke ndarë kështu imazhe nga jeta dhe karriera profesionale.

Tashmë aktorja është bërë pjesë e një projekti të ri, ndërsa xhirimet për të nuk kanë të ndalur pothuajse çdo ditë.

Foto: Instastory

Andaj, Matoshi ka vendosur që të relaksojë pak vete, duke sjellë pamje nga xhakuzi ku ajo po kalon kohën.

“Pas një dite të gjatë të xhirimeve”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Përndryshe, aktorja është bërë pjesë e serialit që do të lansohet së shpejti në platforma digjitale, “Sha je be tu folën”.

Bukuroshja bionde ka mbushur 41 vjeç, derisa urimet nga personat e saj më të dashur nuk munguan. /Gazetari/